Революція гідності переможе!

Ми в боротьбі відстояли своє право жити в справжній європейській країні без корупції, поборів, упередженості судової влади та з чесними і об’єктивними працівниками силових відомств.

Та, на превеликий жаль, не всім це подобається. Імперські амбіції керівництва нашого «східного сусіда» штовхають два братські народи у прірву кровопролиття. Ця війна ведеться відкрито, з залученням озброєних людей без пізнавальних знаків та з чітко зрозумілою причетністю до Росії, а також за допомогою «п’ятої колони», яких поруч з нами дуже багато.

Вже близько трьох тижнів активісти 24-ї сотні правого сектору та нашої Профспілки працівників галузі земельних відносин України охороняють будівлю Держземагентства і сервер на якому зберігається інформація про всі земельні ділянки України, в тому числі і Криму. За цей час нами було відбито неодноразові спроби захопити вищезгаданий сервер. Під час однієї зі спроб захоплення тяжко постраждав наш активіст. Та не зважаючи на це, ми повні рішучості і надалі робити все, що в змозі для захисту і стабілізації ситуації в країні.

Тому, вважаємо за потрібне наполягати на негайному призначенні нового керівництва Держземагентства та інших державних установ, яке б своїми дієвими рішеннями показало всьому українському народу, що жертви майдану були не марними. Це набагато ефективніше приблизить нас до європейського рівня життя та заспокоїть сепаратистські настрої. Адже до спільноти, в якій діють принципи справедливості та благоденствування прагнуть приєднатися всі. Тож потрібно якомога швидше взятися за роботу по розбудові країни!

Особисто я готовий взяти на себе відповідальність та зранку до вечора працювати на відновлення нашої України!

 

 

Дмитро Філіпчук, Голова Профспілки працівників

галузі земельних відносин України

Тел.: +380951360397

Наші друзі