Одномандатний виборчий округ № 92

 

Розклад ефірного часу для проведення передвиборної агітації на регіональних телеканалах

 

 

№ з/п

Кандидат

Назва ЗМІ

Дата та час виходу в ефір

1

Долюк Олег Борисович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

21.09.2012 19:50-20:10

2

Рафальська Валентина Леонідівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

21.09.2012 20:10-20:30

3

Добровольський Володимир Олександрович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

21.09.2012 20:30-20:50

4

Дімова Марія Степанівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

21.09.2012 20:50-21:10

5

Гученко Петро Федорович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

21.09.2012 21:10-21:30

6

Кацуба Сергій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

21.09.2012 21:30-21:50

7

Дудка Сергій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 19:30-19:50

8

Нечипорук Юрій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 19:50-20:10

9

Наконечний Сергій Дмитрович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 20:10-20:30

10

Філіпчук Дмитро Васильович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 20:30-20:50

11

Федоренко Павло Іванович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 20:50-21:10

12

Колодіна Ярослава Іванівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 21:10-21:30

13

Паршин Олександр Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 21:30-21:50

14

Ушинський Олександр Євгенович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 19:30-19:50

15

Малявський Леонід Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 19:50-20:10

16

Зєньков Андрій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 20:10-20:30

17

Світовенко Максим Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 20:30-20:50

18

Тагієв Ровшан Сурхай Огли

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 20:50-21:10

19

Савчук Юрій Степанович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 21:10-21:30

20

Луханін Андрій Анатолійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 21:30-21:50

21

Миненок Наталія Юріївна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 19:30-19:50

22

Баклаєнко Дмитро Іванович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 19:50-20:10

23

Іонов Олександр Васильович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 20:10-20:30

24

Закорко Максим Юрійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 20:30-20:50

25

Титарчук Василь Васильович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 20:50-21:10

26

Титаренко Віталій Анатолійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 21:10-21:30

27

Малий Олег Вікторович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 21:30-21:50

28

Гудзенко Віталій Михайлович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 19:30-19:50

29

Радамовський Микола Миколайович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 19:50-20:10

30

Гудзенко Віталій Іванович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 20:10-20:30

31

Демиденко Євгеній Вікторович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 20:30-20:50

32

Світовенко Віктор Вікторович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 20:50-21:10

33

Канюра Олександр Андрійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 21:10-21:30

34

Поліщук Тетяна Василівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 21:30-21:50

35

Писанна Надія Андріївна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 19:30-19:50

36

Титаренко Віталій Миколайович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 19:50-20:10

37

Мороз Олександр Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 20:10-20:30

38

Країнський Ігор Ярославович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 20:30-20:50

39

Бондар Богдан Анатолійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 20:50-21:10

 

Розклад ефірного часу для проведення передвиборної агітації на регіональних радіоканалах

№ з/п

Кандидат

Назва ЗМІ

Дата та час виходу в ефір

1

Поліщук Тетяна Василівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 19:00-19:20

2

Савчук Юрій Степанович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 19:20-19:40

3

Іонов Олександр Васильович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 19:40-20:00

4

Титарчук Василь Васильович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 20:00-20:20

5

Країнський Ігор Ярославович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 20:20-20:40

6

Гудзенко Віталій Іванович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 20:40-21:00

7

Баклаєнко Дмитро Іванович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

22.09.2012 21:00-21:20

8

Радамовський Микола Миколайович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 19:00-19:20

9

Закорко Максим Юрійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 19:20-19:40

10

Демиденко Євгеній Вікторович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 19:40-20:00

11

Гудзенко Віталій Михайлович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 20:00-20:20

12

Світовенко Максим Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 20:20-20:40

13

Миненок Наталія Юріївна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 20:40-21:00

14

Добровольський Володимир Олександрович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

23.09.2012 21:00-21:20

15

Мороз Олександр Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 19:00-19:20

16

Малий Олег Вікторович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 19:20-19:40

17

Тагієв Ровшан Сурхай Огли

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 19:40-20:00

18

Кацуба Сергій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 20:00-20:20

19

Канюра Олександр Андрійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 20:20-20:40

20

Ушинський Олександр Євгенович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 20:40-21:00

21

Гученко Петро Федорович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

24.09.2012 21:00-21:20

22

Наконечний Сергій Дмитрович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 19:00-19:20

23

Титаренко Віталій Анатолійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 19:20-19:40

24

Писанна Надія Андріївна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 19:40-20:00

25

Зєньков Андрій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 20:00-20:20

26

Бондар Богдан Анатолійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 20:20-20:40

27

Світовенко Віктор Вікторович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 20:40-21:00

28

Федоренко Павло Іванович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

25.09.2012 21:00-21:20

29

Титаренко Віталій Миколайович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 19:00-19:20

30

Колодіна Ярослава Іванівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 19:20-19:40

31

Філіпчук Дмитро Васильович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 19:40-20:00

32

Долюк Олег Борисович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 20:00-20:20

33

Рафальська Валентина Леонідівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 20:20-20:40

34

Нечипорук Юрій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 20:40-21:00

35

Малявський Леонід Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

26.09.2012 21:00-21:20

36

Паршин Олександр Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

27.09.2012 19:00-19:20

37

Дудка Сергій Володимирович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

27.09.2012 19:20-19:40

38

Луханін Андрій Анатолійович

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

27.09.2012 19:40-20:00

39

Дімова Марія Степанівна

Державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія"

27.09.2012 20:00-20:20

 

Розклад друку передвиборних програм кандидатів у регіональних (місцевих) друкованих ЗМІ

№ з/п

Кандидат

Назва ЗМІ

Дата друку

№ сторінки публікації

1

Савчук Юрій Степанович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

11.09.2012

11/1

2

Гученко Петро Федорович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

11.09.2012

11/2

3

Титаренко Віталій Миколайович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

11.09.2012

12/1

4

Добровольський Володимир Олександрович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

11.09.2012

12/2

5

Дудка Сергій Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

13.09.2012

11/1

6

Писанна Надія Андріївна

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

13.09.2012

11/2

7

Нечипорук Юрій Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

13.09.2012

12/1

8

Колодіна Ярослава Іванівна

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

13.09.2012

12/2

9

Мороз Олександр Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

18.09.2012

11/1

10

Іонов Олександр Васильович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

18.09.2012

11/2

11

Закорко Максим Юрійович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

18.09.2012

12/1

12

Країнський Ігор Ярославович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

18.09.2012

12/2

13

Малий Олег Вікторович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

20.09.2012

10/1

14

Паршин Олександр Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

20.09.2012

10/2

15

Долюк Олег Борисович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

20.09.2012

11/1

16

Федоренко Павло Іванович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

20.09.2012

11/2

17

Кацуба Сергій Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

25.09.2012

8/1

18

Наконечний Сергій Дмитрович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

25.09.2012

8/2

19

Гудзенко Віталій Михайлович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

25.09.2012

9/1

20

Дімова Марія Степанівна

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

25.09.2012

9/2

21

Луханін Андрій Анатолійович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

25.09.2012

10/1

22

Титарчук Василь Васильович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

8/1

23

Титаренко Віталій Анатолійович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

8/2

24

Тагієв Ровшан Сурхай Огли

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

9/1

25

Рафальська Валентина Леонідівна

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

9/2

26

Поліщук Тетяна Василівна

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

10/1

27

Демиденко Євгеній Вікторович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

10/2

28

Гудзенко Віталій Іванович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

11/1

29

Миненок Наталія Юріївна

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

27.09.2012

11/2

30

Світовенко Віктор Вікторович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

9/1

31

Бондар Богдан Анатолійович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

9/2

32

Малявський Леонід Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

10/1

33

Філіпчук Дмитро Васильович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

10/2

34

Радамовський Микола Миколайович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

11/1

35

Ушинський Олександр Євгенович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

11/2

36

Канюра Олександр Андрійович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

12/1

37

Світовенко Максим Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

12/2

38

Зєньков Андрій Володимирович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

13/1

39

Баклаєнко Дмитро Іванович

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Поліфаст" редакції газети "Час Київщини"

02.10.2012

13/2

Тел.: +380951360397

Наші друзі