День перемагає ніч, а народ здолає олігархат!
Геть кодекс закріпачення українців!

День поступово перемагає ніч і у весняний сонячний день 22 березня 2017 року в Києві відбулась надважлива подія – лідери декількох загальноукраїнських профспілкових та соціальних громадських об’єднань на своїй позачерговій нараді утворили Всеукраїнський ініціативний комітет «За демократичне трудове законодавство!». Серед учасників активісти всеукраїнських незалежних профспілок та профспілкових рухів «Народна солідарність», «Захист праці», «Трудова солідарність», Профспілки працівників галузі земельних відносин України, профспілок малого і середнього підприємництва, громадського республіканського руху та інші соціальні активісти.

Больові точки Бучі

У Приірпінні проходять «земельні» мітинги. І в цьому нічого дивного не має – Майдан Гідності, а згодом і президент Порошенко задекларували «життя по- новому». А щоб жити по-новому, треба розібратися зі старим, проаналізувати помилки, які були зроблені попередньою, тай не тільки попередньою, владами. І зробити висновки.

Бо ще в далекому 2002 році ( за часів прем’єрства Януковича) Бучанська та Ірпінська ради прийняли рішення, за яким 3035 га землі, які належали до державного лісового фонду, віднесли до земель житлової та громадської забудови, зарахувавши цей ліс до земель запасу.

Цим своїм рішенням депутати порушили кілька Законів України, на що звернув увагу Держкомзем. Управління контролю за використанням та охороною земель у Києві та області направило ще у 2008 році клопотання до Ірпінської та Бучанської рад, щоб вони скасували це своє рішення.

Мітингувальники вимагали відставки Авакова під МВС

«Європо, прокинься!», – з таким гаслом під будівлю МВС прийшли люди, що вимагають відставки міністра Арсена Авакова. На думку пікетувальників, той факт, що вбивць Небесної сотні досі не покарано – це злочинна недбалість міністра.


«Якби серед цієї Небесної сотні був якийсь родич, навіть троюрідний брат чи племінник Авакова, то всі ті, хто стріляв у нас на Майдані, вже давно сиділи би на лаві підсудних. Авакова у відставку!», – говорить учасник акції Дмитро Філіпчук.

Учасники мітингу звернулися до керівництва країни і керівництва силових структур  із вимогою розпустити уряд, припинити бойові дії на території України, а також неупереджено розслідувати факти загибелі людей у Києві, Одесі та на Південному Сході країни.

В п'ятницю 11.04.2014 р. о 14-30 було представлено нового очільника Державного агенства земельних ресурсів України Рудика Сергія Ярославовича.

 

 

 

 

 

 

 

"Хто зараз контролює Держземагентство?

Актив Євромайдану запропонує свою кандидатуру на посаду голови"

Анонс:
Прес-конференція на тему: "Хто зараз контролює Держземагентство? Актив Євромайдану запропонує свою кандидатуру на посаду голови", в зв'язку із ситуацією, що склалася навколо Держземагентства, зокрема навколо серверноії де зберігається інформація про всіх землевласників України, в тому числі в АР Крим. В прес-конференції візьме участь актив Євромайдану та інші представники громадських організацій, які запропонують свою кандидатуру на посаду голови Державного агентства земельних ресурсів України. Учасники: керівник Правого сектору по м. Київ та Київській області Ігор Мазур (Тополя), Олег Короташ, представник від сотень самооборони Майдану сотник 24 сотні Тарас Усатенко, голова земельної профспілки Дмитро Філіпчук та інші представники громадських організацій (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Дата проведення: 14:30 31.03.2014

Сторінка 1 з 2

Тел.: +380951360397

Наші друзі