Дорогі друзі! Ви напевно не раз зустрічали в засобах масової інформації мої інтерв'ю, мої статті і просто публікації, в яких би згадувалася моя діяльність. Для вашої зручності в цій рубриці ми зібрали більшу їх частину.

Безумовно, в сучасному заангажованому інформаційному полі оцінка моєї роботи може бути дуже різною. Я до цього ставлюся з розумінням: якщо є відгук (позитивний чи негативний), отже, є й діяльність. Нічого не пишуть тільки про тих, хто нічого не робить. Тому до всіх публікацій я ставлюся як до показника ефективності моєї роботи. Більше того, навіть з критичних статей я намагаюся зробити висновки: чи вірний обраний нами шлях, чи підтримують мене люди, чи не допустили ми промахів у своїй діяльності.

Але не завжди журналісти здатні все правильно оцінити і побачити деталі. Це та причина, по якій я прошу і вас не залишатися осторонь від процесу. Якщо вам є що сказати, якщо ви помітили якісь недоліки в нашій роботі, якщо ви хочете звернути нашу увагу на якісь окремі моменти - пишіть нам тут (http://filipchuk.com.ua/blog.html). Я хочу почути кожен голос. Мені дуже важлива ваша думка.

Тел.: +380951360397

Наші друзі