Громадська діяльність

Будучи відомим правозахисником і борцем проти свавілля влади, Дмитро Філіпчук активно допомагав жителям Сквирщини у вирішенні нагальних питань. Він виступив організатором численних акцій протестів та масових мітингів, в результаті яких вдалося відстояти інтереси десятків людей.


До осені 2011 року в активі Дмитра Філіпчука було близько 1000 звернень громадян, авторам яких була надана реальна допомога. Зокрема, скасовані незаконні рішення про непродовження договорів на землю, припинені махінації з виділенням земельних наділів працівникам соцсфери, прискорені процеси оформлення соціальних виплат дітям війни.


Збільшення кількості звернень простих громадян стало стимулом для відкриття в Сквирі окремої громадської приймальні Дмитра Філіпчука. Вона відчинила свої двері в листопаді 2011 року. За перший же місяць роботи в приймальню звернулися десятки жителів району, багатьом з яких команда Дмитра Філіпчука допомогла розібратися з порушеннями в земельній сфері, оформити договори оренди землі та соціальні пільги, вирішити питання, пов'язані з роботою комунальних та соціальних служб, надати підтримку жертвам поборів і утисків з боку місцевої влади.


24 грудня 2011 Дмитро Філіпчук став членом громадської ради при Міністерстві АПК України. Правозахисник впевнений, що це призначення, відкриє нові можливості для боротьби за інтереси людей.

Тел.: +380951360397

Наші друзі