Сквыра восстала против местного главы района (2011) Якщо Ви вболіваєте за нашу галузь і прагнете захистити свої права  та інтереси, раді будемо бачити Вас у рядах нашої Профспілки. Адже, тільки разом об’єднавшись ми змінимо наше майбутнє на краще(2009-2010) «Развитие коррупции в системе Госкомзема Украины» (2009) Акції протесту проти корупції у Держкомземі тривають… (2009-2010) 17.03.2010 року під стінами Держкомзему по вул. Народного ополчення, 3 відбулася акція непокори спрямована проти некомпетентного, корупційного керівництва Державного комітету України із земельних ресурсів. Акції протесту змусять керівництво Держкомзему зупинити дії, направлені на знищення земельної галузі (2009) Влада Сквирщини в особі Горбалінського М.Д. настільки боїться людей, що у всілякий спосіб намагалась перешкодити мирному зібраню сквирян (2011) 26 жовтня на Ювілейній площі біля райдержадміністрації відбувся мітинг з вимогою відставки Голови Сквирської районної державної адміністрації Миколи Горбалінського (2011)
 

Останні новини

Автор та ведучий телепроекту "Вибори 2014 з Дмитром Філіпчуком" подав позов проти Костенюка Олександра

24 жовтня 2014 року на ТРК «БЕСТ» під час телевізійної програми «Вибори 2014 з Дмитром Філіпчуком» починаючи з 18:00 год.  до 23:59 год., в прямому ефірі, відбувся телевізійний марафон.

Даний проект являв собою «живе спілкування» з кандидатами у депутати, які заявляли свої кандидатури на парламентські вибори в Україні, що були призначені на 26 жовтня 2014 року.

Учасники проекту «Вибори 2014 з Дмитром Філіпчуком» запрошувалися до участі у програмі в телефонному режимі. Так, до участі у зазначеному телемарафоні були запрошені: Іщенко Андрій Дмитрович, Загородній Сергій Якович, Шевченко Володимир Іванович, Кубенко Антоніна Яківна, Марченко Олександр Олександрович, Хмельницький Вʼячеслав Вікторович, Бабенко Микола Вікторович, Поліщук Станіслав Михайлович, Голуб Руслан Тарасович, Кацуба Сергій Володимирович, Щериця Іван Володимирович, Войченко Сергій Вікторович, Яременко Богдан Вікторович, Балагура Олег Вікторович, Порфимович Микола Сергійович, Черній Віктор Пилипович, Костельнюк Олександр Васильович, Гейло Ігор Вікторович, Маслянчук Петро Людвігович, Цісельський Сергій Мечиславович та інші особи, які прийшли в ролі слухачів.

Восемь сотен самообороны Майдана выдвинули Филипчука на пост главы Госземагентства (+видео)

Филипчук подчеркнул, что в случае своего назначения планирует провести профессиональную люстрацию

Назначение активиста может произойти уже на этой неделе.

Ряд общественных организаций, включая самооборону Майдана, выдвинули кандидатуру Дмитрия Филипчука на должность председателя Госземагентства.

Об этом в комментарии Корреспондент.net сообщил Дмитрий Филипчук.

«Сегодня активисты продемонстрировали письмо, которое было зарегистрировано  в Министерстве аграрной политики, под ним подписалось восемь сотен самообороны Майдана и ряд общественных организаций.  Они также устно высказали, что я человек, которому они доверяют, который никогда не был замешан в коррупционных скандалах, к тому же я три месяца стоял с ними плечом к плечу», - сказал он.

АКТИВ МАЙДАНУ ПРОПОНУЄ ПРИЗНАЧИТИ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА ГОЛОВУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ПРОФСПІЛКИ УКРАЇНИ

ДМИТРА ФІЛІПЧУКА

Вчора 26 березня 2014 року о 13.00 відбулася зустріч активістів Євромайдану та очільника Міністерства агропромислової політики України - Швайка Ігоря Олександровича. В ході зустрічі було досягнуто домовленості що з 26 березня активістами окремої Львівської чорної сотні буде підсилено охорону серверної, яка знаходиться в будівлі Держземагентства та на якій зберігається інформація щодо земельних ділянок всіх громадян України, в т.ч. в АР Крим.

Нагадаємо що з 26 лютого активісти 24 сотні самооборони майдану, Профспілки працівників галузі земельних відносин України, громадської організації «Суд», та інших громадських організацій, охороняють будівлю Держземагентства та серверну. За цей час було здійснено декілька невдалих спроб захоплення серверної під час яких важко постраждав один з бійців 24 сотні.

В ході зустрічі Міністр агрополітики Ігор Швайка запропонував представникам громадськості висунути свою кандидатуру на посаду голови Держземагентства. Представники майдану запропонували на цю  посаду голову Профспілки працівників галузі земельних відносин України - Дмитра Філіпчука, зазначивши, що ця людина не заплямована будь-якими корупційними діями та, наголосивши, що він та члени його профспілки, з першого дня народного протесту проти злочинної влади приймали активну та дієву участь у діяльності Майдану. Своєю боротьбою проти корупції за останні 5 років Філіпчук довів свою принциповість та послідовність.

Майдан чекає позитивного рішення від уряду народної довіри.

 

До уваги ЗМІ

День перемагає ніч, а народ здолає олігархат!
Геть кодекс закріпачення українців!

День поступово перемагає ніч і у весняний сонячний день 22 березня 2017 року в Києві відбулась надважлива подія – лідери декількох загальноукраїнських профспілкових та соціальних громадських об’єднань на своїй позачерговій нараді утворили Всеукраїнський ініціативний комітет «За демократичне трудове законодавство!». Серед учасників активісти всеукраїнських незалежних профспілок та профспілкових рухів «Народна солідарність», «Захист праці», «Трудова солідарність», Профспілки працівників галузі земельних відносин України, профспілок малого і середнього підприємництва, громадського республіканського руху та інші соціальні активісти.

Больові точки Бучі

У Приірпінні проходять «земельні» мітинги. І в цьому нічого дивного не має – Майдан Гідності, а згодом і президент Порошенко задекларували «життя по- новому». А щоб жити по-новому, треба розібратися зі старим, проаналізувати помилки, які були зроблені попередньою, тай не тільки попередньою, владами. І зробити висновки.

Бо ще в далекому 2002 році ( за часів прем’єрства Януковича) Бучанська та Ірпінська ради прийняли рішення, за яким 3035 га землі, які належали до державного лісового фонду, віднесли до земель житлової та громадської забудови, зарахувавши цей ліс до земель запасу.

Цим своїм рішенням депутати порушили кілька Законів України, на що звернув увагу Держкомзем. Управління контролю за використанням та охороною земель у Києві та області направило ще у 2008 році клопотання до Ірпінської та Бучанської рад, щоб вони скасували це своє рішення.

Мітингувальники вимагали відставки Авакова під МВС

«Європо, прокинься!», – з таким гаслом під будівлю МВС прийшли люди, що вимагають відставки міністра Арсена Авакова. На думку пікетувальників, той факт, що вбивць Небесної сотні досі не покарано – це злочинна недбалість міністра.


«Якби серед цієї Небесної сотні був якийсь родич, навіть троюрідний брат чи племінник Авакова, то всі ті, хто стріляв у нас на Майдані, вже давно сиділи би на лаві підсудних. Авакова у відставку!», – говорить учасник акції Дмитро Філіпчук.

Учасники мітингу звернулися до керівництва країни і керівництва силових структур  із вимогою розпустити уряд, припинити бойові дії на території України, а також неупереджено розслідувати факти загибелі людей у Києві, Одесі та на Південному Сході країни.

В п'ятницю 11.04.2014 р. о 14-30 було представлено нового очільника Державного агенства земельних ресурсів України Рудика Сергія Ярославовича.

 

 

 

 

 

 

 

"Хто зараз контролює Держземагентство?

Актив Євромайдану запропонує свою кандидатуру на посаду голови"

Анонс:
Прес-конференція на тему: "Хто зараз контролює Держземагентство? Актив Євромайдану запропонує свою кандидатуру на посаду голови", в зв'язку із ситуацією, що склалася навколо Держземагентства, зокрема навколо серверноії де зберігається інформація про всіх землевласників України, в тому числі в АР Крим. В прес-конференції візьме участь актив Євромайдану та інші представники громадських організацій, які запропонують свою кандидатуру на посаду голови Державного агентства земельних ресурсів України. Учасники: керівник Правого сектору по м. Київ та Київській області Ігор Мазур (Тополя), Олег Короташ, представник від сотень самооборони Майдану сотник 24 сотні Тарас Усатенко, голова земельної профспілки Дмитро Філіпчук та інші представники громадських організацій (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Дата проведення: 14:30 31.03.2014

Революція гідності переможе!

Ми в боротьбі відстояли своє право жити в справжній європейській країні без корупції, поборів, упередженості судової влади та з чесними і об’єктивними працівниками силових відомств.

Та, на превеликий жаль, не всім це подобається. Імперські амбіції керівництва нашого «східного сусіда» штовхають два братські народи у прірву кровопролиття. Ця війна ведеться відкрито, з залученням озброєних людей без пізнавальних знаків та з чітко зрозумілою причетністю до Росії, а також за допомогою «п’ятої колони», яких поруч з нами дуже багато.

Вже близько трьох тижнів активісти 24-ї сотні правого сектору та нашої Профспілки працівників галузі земельних відносин України охороняють будівлю Держземагентства і сервер на якому зберігається інформація про всі земельні ділянки України, в тому числі і Криму. За цей час нами було відбито неодноразові спроби захопити вищезгаданий сервер. Під час однієї зі спроб захоплення тяжко постраждав наш активіст. Та не зважаючи на це, ми повні рішучості і надалі робити все, що в змозі для захисту і стабілізації ситуації в країні.

Профсоюз работников отрасли земельных отношений празднует трехлетие

Сегодня Всеукраинский профсоюз работников отрасли земельных отношений Украины отмечает трехлетие с момента своего создания. Несмотря на то, что официально организация прошла процедуру легализации только осенью 2009 года, ее история берет начало именно 3 апреля 2009 года. Именно в этот день в кафе, расположенном у здания Госкомзема, тридцать смелых и неравнодушных человек дали старт существованию независимого профсоюза.

«За три года нами было сделано немало. Мы смогли добиться смены руководства некоторых отраслевых структур, мы восстановили в должностях десятки незаконно уволенных работников. Это только самое начало пути, и нам еще многое предстоит сделать. Мы будем продолжать отстаивать права «земельщиков» на всех уровнях и наведем порядок в отрасли», - подчеркивает Дмитрий Филипчук, глава профсоюза и один из инициаторов его создания.

По его словам, три минувших года были богатым на события, и их, безусловно, можно назвать успешными. «Нам удалось главное – переломить понимание профсоюзного движения. С одной стороны, мы показали работодателям реальную силу объединения работников. С другой – дали простым сотрудникам ведомств и коммерческих структур понять, что за свои права можно и нужно бороться», - отмечает глава Всеукраинского профсоюза работников отрасли земельных отношений Украины.

От имени руководства организации Дмитрий Филипчук поздравляет всех ее членов с праздником и желает успехов в дальнейшей борьбе за права работников отрасли!

Одномандатний виборчий округ № 92

 

Розклад ефірного часу для проведення передвиборної агітації на регіональних телеканалах

Одна из сложившихся тенденций независимой Украины – выдавать желаемое за действительное.

Взять хотя бы ситуацию с заповедными зонами. Присвоение солидным по площади лесопарковым и лесным территориям, ранее доступным для свободного посещения, статуса заповедников и заказников – на первый взгляд миссия вполне благородная. Особенно если принять во внимание пояснения тех, кто ратует за подобные действия. Мол, в Украине ежегодно исчезает несколько видов флоры и фауны, а существование многих из них находится под угрозой, нужно срочно принимать меры и т.д. И все бы ладно, если бы впоследствии на территориях новоиспеченных «заповедников» не вырастали, как грибы после дождя, элитные коттеджи, а на исчезающих представителей местной фауны здесь же, в «заповедниках», не охотились бы чиновники всех мастей, прикрываясь липовыми лицензиями, полученными за взятки.

Примеров такого «радения» о родной природе – вагон и маленькая тележка. Тем примечательнее на общем «темном» фоне недавнее противостояние простых украинцев и Государственного областного управления экологии Киевской области в лице его руководителя Александра Ивановича Безкоровайного. Предметом противостояния стал лесной массив (144 га вдоль реки Роставицы) в районе сел Дулицкое и Шамраевка. По инициативе господина Безкоровайного (читай – Партии регионов) вышеупомянутую территорию предполагалось превратить в гидрологический заказник. Основным мотивом создания заказника послужило, якобы, произрастание на этой территории редких растений, занесенных в Красную книгу Украины. Местное население, наслышанное о том, чем заканчиваются подобные «благие» инициативы власти, выступило категорически против такого шага. По просьбе местных жителей я сделал все возможное, чтобы отстоять свободный статус данной территории. Мне удалось убедить депутатов Сквырского райсовета проголосовать против этого проекта. Тогда еще прошел слух, что за такой неожиданный поворот событий кое-кому из верхушки районной госадминистрации серьезно попало, как говорится, «на орехи».

Відеосюжети

Хроніки тижня з Дмитром Філіпчуком на телеканалі "Бест"

Випуск новин "Сьогодні" на ТВІ 17.12.13 р.

"Пряма мова" на каналі РТС з Дмитром Філіпчуком

Прямий ефір на ТРК "Відікон" від 14.11.2013 року

Борги Рівненської філії "Західінкомбанку"

Прес-конференція у УНІАН 10.10.2013 р. щодо об’єднання Демократичних профспілок України

Благодійність - це поклик серця чи звичайний бізнес? Чи потрібно обкладати діяльність благочинних фондів та організацій податками? Як відрізнити меценатів від благодійників, а їх разом від шахраїв? Хто має контролювати їхню діяльність?

Про права батьків та їх дітей в розлучених сім'ях.

13 апреля около двух сотен жителей Сквырского района Киевской области получили от властей госакты на землю. Это стало возможным благодаря активной деятельности депутата местного районного совета и известного правозащитника Дмитрия Филипчука. Своим вмешательством он поставил точку в многолетней борьбе сквырчан за свое законное право на получение документов на землю.

03 апреля в программе «Шустер LIFE. АДРЕНАЛИН» обсуждали, а кто же такие "мажоры"!?

21 февраля 2012 года на портале "Публичные люди" состоялася Интернет-конференция на тему «Земельная реформа: хищение земли в государственном масштабе?»

Земельні скандали (с. Селезенівка Сквирського району)

Памятка жадібності - скільки чиновники заробляють на вкрадених статуях Шевченка?

(Частина випуску програми "Гроші" на 1+1)

Хто порізав котельню на металобрухт?!

Мітинг проти свавілля керівнцтва Сквирщини

Хто деребинать землю у Сквирському районі!?

Акції протеста проти свавілля керівництва Держземагенства про не затвердження громадської ради тривають.. І все ж демократичний шлях законотворення переможе, адже громадянське суспільство знає до чого прагнути і якими шляхами досягати своєї мети!

Держземагентство проти контролю громадськості?

Свобода слова на ICTV

Тел.: +380951360397

Наші друзі