АКТИВ МАЙДАНУ ПРОПОНУЄ ПРИЗНАЧИТИ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА ГОЛОВУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ПРОФСПІЛКИ УКРАЇНИ

ДМИТРА ФІЛІПЧУКА

Вчора 26 березня 2014 року о 13.00 відбулася зустріч активістів Євромайдану та очільника Міністерства агропромислової політики України - Швайка Ігоря Олександровича. В ході зустрічі було досягнуто домовленості що з 26 березня активістами окремої Львівської чорної сотні буде підсилено охорону серверної, яка знаходиться в будівлі Держземагентства та на якій зберігається інформація щодо земельних ділянок всіх громадян України, в т.ч. в АР Крим.

Нагадаємо що з 26 лютого активісти 24 сотні самооборони майдану, Профспілки працівників галузі земельних відносин України, громадської організації «Суд», та інших громадських організацій, охороняють будівлю Держземагентства та серверну. За цей час було здійснено декілька невдалих спроб захоплення серверної під час яких важко постраждав один з бійців 24 сотні.

В ході зустрічі Міністр агрополітики Ігор Швайка запропонував представникам громадськості висунути свою кандидатуру на посаду голови Держземагентства. Представники майдану запропонували на цю  посаду голову Профспілки працівників галузі земельних відносин України - Дмитра Філіпчука, зазначивши, що ця людина не заплямована будь-якими корупційними діями та, наголосивши, що він та члени його профспілки, з першого дня народного протесту проти злочинної влади приймали активну та дієву участь у діяльності Майдану. Своєю боротьбою проти корупції за останні 5 років Філіпчук довів свою принциповість та послідовність.

Майдан чекає позитивного рішення від уряду народної довіри.

Тел.: +380951360397

Наші друзі