Автор та ведучий телепроекту "Вибори 2014 з Дмитром Філіпчуком" подав позов проти Костенюка Олександра

24 жовтня 2014 року на ТРК «БЕСТ» під час телевізійної програми «Вибори 2014 з Дмитром Філіпчуком» починаючи з 18:00 год.  до 23:59 год., в прямому ефірі, відбувся телевізійний марафон.

Даний проект являв собою «живе спілкування» з кандидатами у депутати, які заявляли свої кандидатури на парламентські вибори в Україні, що були призначені на 26 жовтня 2014 року.

Учасники проекту «Вибори 2014 з Дмитром Філіпчуком» запрошувалися до участі у програмі в телефонному режимі. Так, до участі у зазначеному телемарафоні були запрошені: Іщенко Андрій Дмитрович, Загородній Сергій Якович, Шевченко Володимир Іванович, Кубенко Антоніна Яківна, Марченко Олександр Олександрович, Хмельницький Вʼячеслав Вікторович, Бабенко Микола Вікторович, Поліщук Станіслав Михайлович, Голуб Руслан Тарасович, Кацуба Сергій Володимирович, Щериця Іван Володимирович, Войченко Сергій Вікторович, Яременко Богдан Вікторович, Балагура Олег Вікторович, Порфимович Микола Сергійович, Черній Віктор Пилипович, Костельнюк Олександр Васильович, Гейло Ігор Вікторович, Маслянчук Петро Людвігович, Цісельський Сергій Мечиславович та інші особи, які прийшли в ролі слухачів.

Восемь сотен самообороны Майдана выдвинули Филипчука на пост главы Госземагентства (+видео)

Филипчук подчеркнул, что в случае своего назначения планирует провести профессиональную люстрацию

Назначение активиста может произойти уже на этой неделе.

Ряд общественных организаций, включая самооборону Майдана, выдвинули кандидатуру Дмитрия Филипчука на должность председателя Госземагентства.

Об этом в комментарии Корреспондент.net сообщил Дмитрий Филипчук.

«Сегодня активисты продемонстрировали письмо, которое было зарегистрировано  в Министерстве аграрной политики, под ним подписалось восемь сотен самообороны Майдана и ряд общественных организаций.  Они также устно высказали, что я человек, которому они доверяют, который никогда не был замешан в коррупционных скандалах, к тому же я три месяца стоял с ними плечом к плечу», - сказал он.

АКТИВ МАЙДАНУ ПРОПОНУЄ ПРИЗНАЧИТИ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА ГОЛОВУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ПРОФСПІЛКИ УКРАЇНИ

ДМИТРА ФІЛІПЧУКА

Вчора 26 березня 2014 року о 13.00 відбулася зустріч активістів Євромайдану та очільника Міністерства агропромислової політики України - Швайка Ігоря Олександровича. В ході зустрічі було досягнуто домовленості що з 26 березня активістами окремої Львівської чорної сотні буде підсилено охорону серверної, яка знаходиться в будівлі Держземагентства та на якій зберігається інформація щодо земельних ділянок всіх громадян України, в т.ч. в АР Крим.

Нагадаємо що з 26 лютого активісти 24 сотні самооборони майдану, Профспілки працівників галузі земельних відносин України, громадської організації «Суд», та інших громадських організацій, охороняють будівлю Держземагентства та серверну. За цей час було здійснено декілька невдалих спроб захоплення серверної під час яких важко постраждав один з бійців 24 сотні.

В ході зустрічі Міністр агрополітики Ігор Швайка запропонував представникам громадськості висунути свою кандидатуру на посаду голови Держземагентства. Представники майдану запропонували на цю  посаду голову Профспілки працівників галузі земельних відносин України - Дмитра Філіпчука, зазначивши, що ця людина не заплямована будь-якими корупційними діями та, наголосивши, що він та члени його профспілки, з першого дня народного протесту проти злочинної влади приймали активну та дієву участь у діяльності Майдану. Своєю боротьбою проти корупції за останні 5 років Філіпчук довів свою принциповість та послідовність.

Майдан чекає позитивного рішення від уряду народної довіри.

ТЕЛЕМАРАФОН "ВИХІД Є!"

ЧАСТИНА 10


Сьогодні 21 листопада 2013 року в Черкасах за участю представників співголів ДПУ - Філіпчука Дмитра Васильовича та Кляшторного Олексія Миколайовича відбулася прес-конференція на тему "Розвиток профспілкового руху на Черкащині. Протидія створенню незалежних профспілок. Масові порушення профспілкового законодавства керівництвом Черкасиазот та перешкоджання створенню незалежної профспілки на підприємстві". Учасники наголосили про намір провести акції протесту 25.11.2013 о 10.00 год. під стінами Черкасиазот. Запрошуємо небайдужих до розвитку профспілкового руху в Україні приєднатися до акції!

Скачати та прослухати хід прес-конференції можна тут

Сторінка 1 з 5

Тел.: +380951360397

Наші друзі