Сквыра восстала против местного главы района (2011) Якщо Ви вболіваєте за нашу галузь і прагнете захистити свої права  та інтереси, раді будемо бачити Вас у рядах нашої Профспілки. Адже, тільки разом об’єднавшись ми змінимо наше майбутнє на краще(2009-2010) «Развитие коррупции в системе Госкомзема Украины» (2009) Акції протесту проти корупції у Держкомземі тривають… (2009-2010) 17.03.2010 року під стінами Держкомзему по вул. Народного ополчення, 3 відбулася акція непокори спрямована проти некомпетентного, корупційного керівництва Державного комітету України із земельних ресурсів. Акції протесту змусять керівництво Держкомзему зупинити дії, направлені на знищення земельної галузі (2009) Влада Сквирщини в особі Горбалінського М.Д. настільки боїться людей, що у всілякий спосіб намагалась перешкодити мирному зібраню сквирян (2011) 26 жовтня на Ювілейній площі біля райдержадміністрації відбувся мітинг з вимогою відставки Голови Сквирської районної державної адміністрації Миколи Горбалінського (2011)

Доброго дня!

Мене звати Дмитро Філіпчук. Мені 36 років, я українець і патріот своєї країни. Я народився в звичайній родині на Вінниччині. Відслужив в армії, а у важкі 90-ті роки мені довелося поїхати на заробітки в Росію і довгих 12 років прожити вдалині від Батьківщини.

Кажуть, що тільки той, хто жив далеко від Батьківщини, може до кінця усвідомити, що таке справжня туга за нею. Це чиста правда. Саме на чужині до мене прийшло повне і цілісне усвідомлення того, що таке патріотизм, і що для мене означає Україна. У мене лишилися теплі спогади про Росію, яка подарувала мені прекрасну жінку – мою дружину, а завдяки їй – ще й двох чудових дітей. Там я змужнів і відбувся як особистість. Але кожен день у чужій країні я знав, що мій дім – Україна. І що я обов'язково повернуся додому.

Рівно п'ять років тому щасливий день повернення на Батьківщину настав. Для мене – це один з головних днів у житті. Такий саме важливий, як день весілля або дні народження мого сина і моєї доньки. Не приховую, мені було страшно їхати з благополучного та влаштованого життя в невідомість, де все доведеться починати з нуля. Але я вирвався з гонитви за уявним добробутом, щоб повернутися туди, куди кликало мене серце. На жаль, люди рідко чинять так, як велить їм серце, і тим самим зраджують і свої мрії, і себе самих. І я щасливий, що знайшов в собі сили змінити життя, щоб стати по справжньому вільним на рідній землі.

Але навкруги так само багато несправедливості, як і тоді, коли багато років тому злидні та безнадія погнали мене з Батьківщини на пошуки кращої долі. І так само, як і раніше, тут страждають мільйони людей, які потребують допомоги і надії.

Тому всі п'ять років після повернення я намагаюся жити по совісті, жити для того, щоб щасливими і вільними стали всі українці. Заради цього я як депутат, голова профспілки і просто як чесна людина кожен день борюся з підлістю, байдужістю, крадіжками і іншими пороками державного апарату сучасної України.
Мабуть, когось така боротьба могла б зламати, озлобити, зробити цинічним. Але мені вона дарує сенс життя. Я не самотній у своїх прагненнях. Мені вірять люди, і я вірю в людей, які разом зі мною борються з негідниками різних мастей, що грабують і мучать власний народ. Рядки гімну «Душу й Тіло ми положим за нашу свободу» для мене не просто слова, а особистий девіз.

Я дійсно готовий віддати життя за те, щоб Україна стала сильною і шанованою державою, де перед законом усі рівні, і де кожен може реалізувати себе так, як він хоче.
Якщо Ви думаєте так само і відчуваєте так само, ставайте поруч, і разом ми переможемо.


Слава Україні, слава українцям!

Тел.: +380951360397

Наші друзі