Дмитро Філіпчук народився в березні 1975 року в Україні. Разом зі старшою сестрою він ріс у звичайній робітничо-селянській родині. У 1993 році після закінчення середньої школи Дмитро Філіпчук проходив строкову військову службу під Охтиркою у Національній Гвардії України.


Закінчив екстерном Державний університет управління в м. Москва (РФ). Дмитро Філіпчук навчався за спеціальністю «Державне та муніципальне управління». Отримав червоний диплом, після чого вступив до аспірантури (в даний час перебуває в академічній відпустці).


Перебуваючи в російській столиці, заснував будівельну компанію, яка за 12 років стала одним з лідерів ринку в сегменті малоповерхового будівництва та оздоблення культурно-розважальних комплексів. За свою діяльність був відзначений українським урядом - почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За значний особистий внесок у розвиток торгівельно-економічних зв'язків між Україною і Росією». У 2004-2006 року Дмитро Філіпчук був Членом Громадської діаспоральної ради при Посольстві України в РФ.


У 2007 році повернувся на батьківщину, де очолив Відділ супроводу ремонтно-будівельних робіт і проекту Євро-2012 в Центрі державного земельного кадастру. Будучи людиною з активною життєвою позицією і справжнім патріотом, Дмитро Філіпчук в наступні роки яскраво проявив себе як політичний, профспілковий і громадський діяч (http://filipchuk.com.ua/styles.html).


Більше 10 років щасливий у шлюбі. Виховує двох дітей - дочку Алісу і сина Матвія. Любить спорт і риболовлю. Захоплюється літературою, особливо українською поезією XIX століття (Тарас Шевченко, Іван Франко). Одним з найбільш видатних історичних діячів вважає Богдана Хмельницького.

Тел.: +380951360397

Наші друзі